BABY FACE BEAUTY LASER

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty, Lutronic thulium lazer teknolojisiyle ciltte dakikada 6.000 mikro kanal açar ve bu kanallardan kişinin ihtiyacına uygun olan aktif içeriği cildin alt katmanlarına yollar, cilde aydınlık, parlak bir görünüm verir ve lekelerin, yara izlerinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların hafiflemesini ve yok edilmesini sağlayan, tüm yaşlanma belirtileriyle savaşan Amerikan FDA onayına sahip olan LaseMD cihazı dünya da doktorların son dönemde sıklıkla başvurduğu bir Thulium lazer teknolojisidir.

İple Yüz Asma
Neden Baby Face Beauty ?

Cilt yüzeyine sürülen anti-aging krem ve serumların cilde nüfuz etme oranı binde bir oranındadır. Bu da cildin en etkili içeriklerden bile optimum sonuçları almasını engeller. Lutronic Baby Face Beauty thulium lazer teknolojisi, yenilikçi etki mekanizması sayesinde anti-aging maddelerin cilt tarafından absorbe edilmesini sağlar. Bunu yaparken lazer sisteminin yaşlanma belirtileriyle savaşan faydalarını, anti-aging maddelerin etkileri ile birleştirerek çabuk ve etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Uygulama Süresi ve Etkisi?

Anestezik bir krem gerektirmeyecek kadar konforlu geçen işlem sonrasında ciltte hafif bir kızarıklık olması normaldir bu da 45 dk içinde tamamen geçer. Cildin durumuna göre 1 hafta arayla 3-4 seans olarak uygulanan tedavinin etkilerini ilk seanstan birkaç saat sonra gözlemlemeye başlarsınız. Cilt çok daha parlak ve taze bir görüntüye kavuşur, ciltte highlighter etkisi yaratan en etkin teknolojidir, Baby Face Beauty Uygulaması.

İple Yüz Asma
Kişiye Özel Tedavi Protokolü

Baby Face Beauty thulium lazer destekli cilt bakım sisteminde kullanılan aktif içerik serisi, farklı cilt sorunlarına etki eden aktif içeriklerden oluşmuştur. Bunların hepsi de nano-moleküler bir yapıya sahip oldukları için ciltte yaratılan ısı kanallarının içinden rahatça geçerek hedefe ulaşırlar. Ve bu teknoloji ile kanallardan içeri geçen aktifler kanallar kapandıktan sonra da iyileşmeyi içeriden dışarıya doğru devam ettirmektedir.

Açılan mikro-kanallardan cildin alt katmanlarına gönderilen özel patentli nano-partüculer ürünlerinin içerikleri;

 • Bir C vitamin türevi olan askorbik asit, sağlıklı cilt fonksiyonları için elzem bir antioksidandır, kolajen ve elastin liflerini güçlendirerek cildin yeniden yapılanmasını sağlar. Cildi güneş hasarından korumak ve var olan güneş hasarını onarmakta bilinen en etkili maddelerden biridir.
 • Bir A vitamini türevi olan retinol ise çizgi ve kırışıklıkları onararak, cilt kalitesini artıran etkin iceriklerdendir.
 • Tranexamic asit, leke tedavisi, yara izlerinin azaltılmasında oldukça etkili olan bu içerik yaşlılık lekelerini azaltmada ve yok etmekte de çok etkindir.
 • Resveratrol, cilde anti aging etkisi verip ışıl ışıl parlaklık ve renk veren en tercih edilen anti aging uygulamasının başrolde olan aktif içeriğidir.

Baby Face Beauty Thulium Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt gençleştirme alanlarında üstün başarı sahibi, FDA onaylı lazer cihazıdır.

Bu sistemde Lazer ışınları ile deride mikro-kanallar açılmakta ve kişinin sorununa göre seçilen C vitamini, A vitamini, Tranexamicacid, Resveratrol ve Kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilmektedir. Böylece hem lazerin etkisinden hem de ampüllerin antioksidan, antiaging ve aydınlatıcı-parlatıcı etkisinden faydanılmaktadır.

Baby Face Beauty nin diğer lazerlerden farkı nedir?

 • Öncelikle tedavi süresinin kısa olması ( 5-6 dakika toplam süre)
 • Ağrısız bir yöntem olması sebebiyle anestezi ihtiyacı olmaması
 • Kısa süreli bir kızarıklık olması nedeniyle kişinin günlük yaşamına hemen dönmesi.
 • Hem lazerin etkisi hem de kullanılan kozmesötiklerin ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, içten dışa doğru iyileşmeyi hızlandırır. Baby face beauty nasıl uygulanır?

  Kişinin Hekimi tarafından konsülte edilmesinin ardından seçilen Lazer moduyla cilde Lazer uygulanır, bu arada cildin sorununa göre seçilen uygun farmesötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır, 4-5 dakikalık Lazer uygulamalarının ardından ürün fırça aracılığı ile cilde yedirilir, LASEMD kremi veya maskesi uygulanır, kişi eve gönderilir.

  Baby face beauty hangi amaçlar için kullanılabilir?

  • Ciltte beyazlatma
  • Parlatma
  • Kırışıklık azaltma
  • Antiaging
  • Epidermal Melasma
  • Pigment azaltılması
  • Cilt gevşekliği
  • Skar azaltma
  • Dekolte bakımı
  • Boyun gençleştirme
  Baby face beauty kaç seans uygulnmalıdır?

  Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 2 hafta aralıklarla 3-5 seans uygulanabilir. Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır.

  Baby Face Beauty Thulium lazer ile bütün cilt tiplerine yıl boyu güvenle tedavi uygulanabilir ve gelişmiş moduyla kozmesötik salım, cilt renginin ve dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların hafifletilmesi gibi çeşitli tedaviler yapılabilir.

  Baby Face Beauty Baby Face Beauty İzmir İzmir Baby Face Beauty